W pojedynku kasyn internetowych z kasynami naziemnymi możemy wskazywać wady i zalety każdego z tych rozwiązań. Z jednej strony wykorzystując kasyna internetowe możemy liczyć na komfort i prostotę działania. Wystarczy usiąść wygodnie w domu, uruchomić wybraną grę i obstawiać zakłady tak jak się uważa. Czasu ma się do dyspozycji ile tylko człowiek zapragnie, czego nie można powiedzieć o kasynach stacjonarnych. Dodatkowo nie ma tutaj problemu znanego z kasyn naziemnych kiedy to przy jedynym dostępnym kole do ruletki gromadzi się wielu grających, a człowiek musi oczekiwać na swoją kolejkę.

W kasynach naziemnych jednak nie zawsze dostępne jest tyle gier ile byśmy chcieli. Natomiast w Internecie znacznie łatwiej podejmować zbędne ryzyko bo nie uwidoczniamy sobie pieniędzy i zwykłe cyferki na komputerze niewiele dla nas znaczą. Zatem grając w Internecie czasami możemy zapomnieć o jaką stawkę toczy się gra.

Gdyby jednak połączyć największe zalety obu kasyn to moglibyśmy otrzymać bardzo ciekawy produkt. Funkcja gry na żywo (live casino) dostępna w lvbet to naprawdę dobra okazja do tego by poczuć się jak w prawdziwym kasynie siedząc wygodnie w swoim ulubionym fotelu w domu.

Przy jej wykorzystaniu możemy grać w pokera czy ruletkę na Internecie, ale wszystkie losowania czy rozdawanie kart przeprowadzane jest przez żywe krupierki. Co ciekawe krupierkami w Lvbet są króliczki Playboya, co szczególnie do gustu powinno przypaść panom.

Na pewno taka opcja gry w kasynie online dla klientów Lvbet jest interesująca i powinna skusić do znaczącego przypływu zainteresowania ruletką czy pokerem na żywo w tym kasynie.

Bakart, blackjack czy właśnie ruletka to jedne z najpopularniejszych gier na żywo jakie dostępne są w kasynie Lvbet.

Zasady są dokładnie takie same jak w przypadku odmian tych gier w innych kasynach. W walce o pieniądze na żywo będziemy musieli podejmować decyzje jednak nieco szybciej, bo przecież czeka na nasz ruch prawdziwa, żywa krupierka. Na pewno to bardzo ciekawa opcja łącząca elementy kasyna tradycyjnego z nowoczesnym, internetowym wydaniem pokera czy ruletki.

Administrator ruletka-blackjack.pl.