System Paroli

System rosnacej progresji*, przeciwieństwo Systemu Martingale.

Ten system jest w pewnym sensie przeciwieństwem systemu Martingale. Zaczynasz od minimalnej stawki i zwiększasz ją gdy wygrasz. Musisz z góry zaplanować ile będzisz stawiał do jakich wartości. To oczywiscie zależy od typu gry i szansy wygranej. System ten nie wymaga dużych pieniędzy.

black jack

System D`Alembert
System malejącej progresji.
Jest to mieszanina Martingale i systemów z ubezpieczeniem. Stawk podnosimy wtedy kiedy przegrywamy jeśli natomiast jeśli wygrywamy to zmniejszamy stawkę. Kolejnosć i suma podnoszenia czy obniżania  może się różnić, by dostosować system do danej gry i szansy wygranej.System Martingale
System malejacej progresji*, stary znany system.

System Martingale jest bardzo starym i niezmiernie prostym systemem. Jest oparty na prawdopodobieństwie przegrywania nieskończenie wiele razy pod rzad i zwykle jest stosowany do zakładów wygrywajacych w stosunku 1:1. Zaczyna się jednym z zakładem. Zaczynasz od pojedyńczej stawki jeśli wygrasz to podwajasz.Jeśli przegrasz to podwajasz zaklad. W końcu z pewnoscia wygrasz. Gdy wygrywasz odzyskujesz wszystkie swoje stracone zakłady plus jeden zakład zysku równy Twojemu poczatkowemu zakładowi. Jest pewny jeśli gramy w kasynach bez limitu jednak wymaga olbrzymich ilości pieniędzy. Gdy kończa Ci się lub dochodzisz do limitu zakładu, możesz stracić bardzo wiele bez szansy odzyskania swojej straty.

poker online

Podstawowe strategie w ruletce

Obstawianie tylko czerwonego, lub czarnego pola jest bardzo popularne i daje 50% szans na wygraną. Co jest dużo i mało. Jeśli wygramy to zyskujemy podwójnie.

1-18 lub 19-38 Szton jest umieszczany na jednym z pól oznaczonych 1-18, lub 19-36. Wygrana mnożona jest razy jeden.

Obstawianie parzystych, lub nieparzystych liczb.
Szton umieszczany jest na jednym z dwóch pól, oznaczonych Odd (nieparzyste), bądź Even (parzyste). Wygrana parzystych takich zakładach jest mnożona raz jeden.

Wszystkie te strategie są bardzo proste i wbrew pozorom dość bezpieczne.

Administrator ruletka-blackjack.pl.